Referencje

Firma Unilever Polska S.A. (...) niniejszym zaświadcza, że w okresie lipiec-sierpień-wrzesień 2013 roku Pan Wojciech Witkowski (...) dał się poznać z jak najlepszej strony jako rzetelny, wiarygodny, najwyższej klasy fachowiec w swojej dziedzinie.

zobacz oryginalny dokument

Niniejszym składamy podziękowania dla studia filmowego WojWit za realizację materiałów reklamowych i promocyjnych dla naszej firmy. Nasze szczególne uznanie budzi sekwencja zdjęć lotniczych, wykonana ze znakomitą jakością i wielkim profesjonalizmem (...)

zobacz cały dokument

Agencja Marketingowa Green House ma przyjemność polecić usługi Studia Filmowego WOJWIT, z którym wielokrotnie podejmowała współpracę w związku z tworzeniem filmów reklamowych oraz spotów promocyjnych, nie tylko na terenie Polski ale także za granicą(...) Pana Wojciecha cechuje świeże, profesjonalne podejście oraz pełne zaangażowanie względem powierzonych mu zadań. Jego produkcje wyróżniają kreatywne koncepcje, znakomite zdjęcia oraz efektowny montaż(...) Pan Wojciech Witkowski jest specialistą w swojej branży i z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy jego usługi.

zobacz oryginalny dokument

Rekomendujemy usługi firmy WojWit w zakresie realizacji materiałów filmowych i fotograficznych. Korzystając z usług w/w firmy spotkaliśmy się z szybką i stojącą na wysokim poziomie produkcją zamówionych przez nas materiałów. Solidność i terminowość wykonanych filmów i zdjęć - w tym lotniczych - zasługuje na najwyższe uznanie.

zobacz oryginalny dokument (pdf)

(...) W czasie realizacji projektu Pan Wojciech Witkowski wykazał się ogromnym doświadczeniem (...) i profesjonalizmem w zakresie powierzonych mu zadań. Doceniliśmy zarówno zrozumienie tematyki zadanego problemu, jakość nagrań jak i sposób montażu. Efekt końcowy projektu spełnił nasze oczekiwania.

otwórz oryginalny dokument (PDF)

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy składa firmie Wojwit serdeczne podziękowania za doskonałą realizację materiałów filmowych (...) "Uzupełnij szeregi" oraz "Warto wstąpić" (...) 2007-2008. Wyrażamy również głębokie uznanie zarówno za doskonałą jakość wykonanych materiałów, jak i profesjonalne podejście do współpracy. Dzięki zaangażowaniu firmy Wojwit w realizację profilaktycznych przedsięwzięć (...) dla dzieci i młodzieży Województwa Kujawsko-Pomorskiego w latach 2008-2010 cieszyły się one olbrzymim zainteresowaniem.

zobacz oryginalny dokument

Studio przygotowywało filmy reklamowe gazety wyborczej oraz spoty wykorzystywane na telebimach podczas imprez plenerowych. Przygotowane materiały charakteryzowały się doskonałą jakością, a dla nas stanowiły nowoczesny kanał marketingowy.

zobacz oryginalny dokument

Studio (...) wykonuje swoje usługi na bardzo wysokim poziomie, profesjonalnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, wykazując się przy tym kreatywnością i pełnym zaangażowaniem.

zobacz cały dokument

Kontakt

25/03/2014

Formularz kontaktowy

Fields marked with * are required


23/03/2014

Studio filmowe WOJWIT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (48) 509-347-048

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (48) 531-650-320

logo

 

fastlan.pl
projektowanie stron Wrocław
projektowanie stron Bydgoszcz